Ideální postavy Vašima očima

Ne každá žena může být štíhlá. Ale muži milují různé typy postav. I známější modelky světa mají různorodé figury a přesto jsou velmi oblíbené a žádané. My se na ně podíváme!
Dokonalou postavu má málokdo. Je za tím mnoho snahy v posilovně nebo je to již geneticky dáno (v těch lepších případech). Proč se týrat, když i vaše tělo může zaujmout nejednoho muže bez drastických diet.

Ženská a souměrná

Mezi takový typ modelek se řadí například Alessandra Abrosio. Už dlouhá léta patří mezi andílky Victoria’s Secret a může se pyšnit krásnou postavou a plochým bříškem. Její boky jsou ženské a nohy štíhlé. Máte-li takový typ postavy, tak máte vyhráno!

Chlapecká postava

Velice známá modelka, Gisele Bundchen, nemá ženské boky či plnější prsa. Pokud se ale chystáte vydat na dráhu modelky, s takovou postavou máte vynikající eso v rukávu. V modelingu tento typ totiž letí. Vždyť to vidíte na samotné Gisele, která je v této branži již delší dobu, ale do důchodu se jistě nechystá.

Plnější křivky

Známá Barbara Palvin v minulosti patřila mezi andílky Victoria’s secret, ale v poslední době trochu přibrala. Momentálně se věnuje focení, kde odkrývá své kypré tvary ve spodním prádle či v plavkách. A musíme uznat, že ani kila navíc jí rozhodně neubrala na kráse.

Sexy křivky

Do této kategorie patří ženy, které se nazývají „krev a mléko“. Mezi nejsexy krásky je zařazována Irina Shayk, protože si může dovolit hluboký výstřih a obtažené džíny. Je totiž obdařena v každém směru.

Sponsor

Nejnovější články

Jak správně pečovat o řasy

Říká se, že oči jsou oknem do naší duše, no a záclonkami těchto oken jsou právě řasy. Dlouhé či krátké, řídké či...

Víte, jak si vybrat noční krém?

Role denního krému je především ochranná, hydratační a někdy obsahuje také sluneční filtr. Noční krém je však určen k výživě pleti během...

3 důvody, proč byste se měli přes zimu více hýbat

Pohyb je asi to poslední, na co přes zimu myslíme. Hned po návratu z práce saháme po tuhém šálku kávy, snažíme se...

Jste vyčerpané? Prozradíme vám, co vám pomůže

Zaměstnání, péče o děti, péče o celou domácnost – i toto musí zvládat každá z nás nezávisle na tom, kolik je nám...

Ideální postavy Vašima očima

Ne každá žena může být štíhlá. Ale muži milují různé typy postav. I známější modelky světa mají různorodé figury a přesto jsou...