Horké letní dny jsou zde: Chraňte se před nežádoucími slunečními paprsky

Letošní vedra k nám dorazila mnohem dříve, než by měla. Milovníci letních měsíců se už minimálně měsíc opalují na přímém slunci a užívají si horkých letních dnů již od dubna. Teplo nám umí zkomplikovat život, zejména máme-li malé děti nebo zdravotní problémy se srdcem.
Horké letní dny jsou už tady! Chraňte se před nechtěnými slunečními paprsky a pořiďte si kvalitní stínící techniku ​​nejen na terasu, ale také na váš dům.

Pořiďte si screenové rolety

Neznáte tento typ stínící techniky? Pokud ne, doporučujeme vám zjistit o ní více informací. Pokud máte velká okna, konkrétně i francouzská okna, žádná stínící technika vám neochrání interiér před přímým slunečním zářením tak jako screenové rolety vyrobené z kvalitní látky. Chcete-li soukromí a příjemný dýchatelný vzduch, pak vám nic nemůže bránit v tom, abyste si koupili nové screenové rolety z řidší tkané látky. Vy uvidíte ven, ale dovnitř vám nebude nikdo vidět.

Sluneční plachty na zahradu

Přes letní měsíce budete trávit více času na čerstvém vzduchu. Sluneční paprsky jsou velmi agresivní a určitě byste to neměli podceňovat. Pokud máte na zahradě nekrytou terasu, popřípadě byste si chtěli udělat oddechový koutek na čerstvém vzduchu, doporučujeme vám nákup nejen ratanového nábytku, ale také sluneční plachty. Působí exoticky – budete mít pocit, jako byste byli na vysněné dovolené a přitom budete „pouze“ na vaší zahrádce. Poskytnou vám stín a díky naklápěcím mechanismům na sloupcích sluneční plachty si nastavíte stín tak, jak budete chtít. Pravé jachtařské plachty? To jsou pevné sluneční plachty.

Pohoda s přáteli při vodní dýmce

Chraňte se před nechtěnými slunečními paprsky. Ideální teplotu v interiéru vám dokážou zajistit screenové rolety. Kvalitní stínění terasy a posezení na zahrádce vám dokáže zajistit světová značka slunečních plachet – sluneční plachta Soliday.

Užívejte si přítomnost svých blízkých přátel a ke čerstvému ​​grilovanému masu, čerstvé zelenině, vychlazenému pivu si přichystejte vodní dýmku.

Užívejte si léto na zahrádce a v interiéru vašeho domova bez agresivních slunečních paprsků, které jsou rok od roku silnější a silnější. Může za to zejména globální oteplování.

Sponsor

Nejnovější články

Den redaktorky hlavních zpráv: natáčí také ve 2:30 ráno

Znáte ty americké filmy, ve kterých jsou redaktorky zpráv v práci kdykoli a kdekoli? Tak to je pravda. Své o tom ví...

Jak správně pečovat o řasy

Říká se, že oči jsou oknem do naší duše, no a záclonkami těchto oken jsou právě řasy. Dlouhé či krátké, řídké či...

Ideální postavy Vašima očima

Ne každá žena může být štíhlá. Ale muži milují různé typy postav. I známější modelky světa mají různorodé figury a přesto jsou...

Víte, jak používat BB krém?

BB krém na rozdíl od make-upu nebarví, ale zakrývá nedokonalosti se smetanovým efektem. Můžete jej používat každý den samostatně, na krém nebo...

3 důvody, proč byste se měli přes zimu více hýbat

Pohyb je asi to poslední, na co přes zimu myslíme. Hned po návratu z práce saháme po tuhém šálku kávy, snažíme se...