Víte, jak si vybrat noční krém?

Role denního krému je především ochranná, hydratační a někdy obsahuje také sluneční filtr. Noční krém je však určen k výživě pleti během spánku.
V době snění je pokožka schopna přijmout aktivní látky a lépe je vstřebat. Proto je důležité vybrat „nočák“, který vám nejvíc vyhovuje. Umíte podle čeho ho vybrat?

V první řadě je třeba určit, jaký typ pleti máte, po čem vaše pokožka piští. Rozlišujeme kategorie: suchá, mastná a citlivá. A také jde o efekt, kterého máme používáním dosáhnout. Zda půjde o hydrataci nebo vrásky.

A co sérum? Dostane se vám pod kůži!

Má vyšší koncentraci vysoce aktivních látek, jako jsou vitamíny, antioxidanty a kyselina hyaluronová. Díky svému složení má schopnost vstřebat tyto látky hlouběji pod kůži. Nanášejí se na pleť po tonizaci. Při mastnější pokožce si s nimi v noci skvěle vystačíte. Ale můžete na něj použít i noční krém.

Naše tipy od Payotu:
ELIXÍR IDEÁL

Sérum Elixír Ideál, které obsahuje kombinaci extraktu liči a vitamínu C byl vytvořen ke zlepšení kvality pleti. Dokáže ji rozzářit, obnovit její vlastnosti, sjednotit pokožku, eliminovat tmavé skvrny a stáhnout vrásky či póry. Lehce roztíratelné sérum s jemnou texturou ve 30 ml lahvičce je určeno pro všechny typy pleti, od mladé až po zralou.

PERFORM SCULPT NUIT

Noční liftingový krém působí během noci, zatímco vy odpočíváte. Jeho úkolem je znovu obnovit objem, dodat pružnost, jemnost a komfort pleti. Ráno vás bude čekat svěží, vyhlazená pleť plná vitality. V tomto „lisovacím“ zázraku najdeme:

WAKAMÉ EXTRAKT, který stimuluje obnovu DNA a činnost buněk. Chrání kolagen a elastin
OBNOVUJÍCÍ PEPTIDY, které posilují soudržnost dermis a epidermis
KYSELINU HYALURONOVOU
EXTRAKT Z PIVONKY – obnovuje hustotu a elasticitu pleti
VITAMIN E – regeneruje a revitalizuje pleť

Sponsor

Nejnovější články

Jak odstranit celulitidu? Vyzkoušejte tyto potraviny!

Víte jak odstranit celulitidu? Trápí převážně ženy, ale občas se zjeví i na pánských partiích. Na postrach všech hýždí a stehen existují...

Ideální postavy Vašima očima

Ne každá žena může být štíhlá. Ale muži milují různé typy postav. I známější modelky světa mají různorodé figury a přesto jsou...

Jak správně pečovat o řasy

Říká se, že oči jsou oknem do naší duše, no a záclonkami těchto oken jsou právě řasy. Dlouhé či krátké, řídké či...

Naordinujte si banány: Pomohou při bolestech hlavy, nespavosti či špatné náladě

Kdo by je neměl rád? Žluté, sladké, výživné a zejména zdravé. Patří mezi nejoblíbenější ovoce na světě. Mají velmi pozitivní vliv na...

Víte, jak si vybrat noční krém?

Role denního krému je především ochranná, hydratační a někdy obsahuje také sluneční filtr. Noční krém je však určen k výživě pleti během...